SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kadro dışı kalan Mario Balotelli'den federasyona tepki!

FUTBOL | 08.11.2022 14:13

Basel-Sion maçında rakip takım taraftarlarına el hareketi yapan Mario Balotelli, ve 1 maç ceza alan Mario Balotelli, İsviçre Futbol Federasyonu'na tepki gösterdi.

Kadro dışı kalan Mario Balotelli'den federasyona tepki!

Sion’da süresiz kadro dışı bırakılan ve İsviçre Futbol Federasyonu'ndan da 1 maç men cezası alan Balotelli, bu karar hakkında açıklamalarda bulundu. 

Yıldız futbolcu açıklamasında, "İsviçre Futbol Federasyonu. Nasıl bir mafya olduğunuzu bilmiyorum ama bana inanın ben ve benim gibi futbolcular böylesine adaletsiz, manipüle edilen ve yolsuzlukla dolu bir ligde oynamaktan utanıyorum. Burada yolsuzluğun hüküm sürdüğü bir saltanat kurulmuş. Bu ligin utanç verici halini tüm dünya görmeli. Futbol ciddi bir iştir, hakemler de dahil herkes işini ciddi bir şekilde yapmak zorunda. Sahada maruz kaldığım fauller, rakip oyuncuların ve rakip taraftarların hakaretleri sırasında bir şeyler yapılmayacaksa bu işi sürdürmemin bir anlamı yok. Ben bir hata yaptıysam cezasını çekerim. Peki, federasyon hata yapınca? Hakemler hata yapınca? Onlar da cezalarını çekmeli." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya