SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marius Sumudica: "Türkiye'ye döneceğim!"

FUTBOL | 22.05.2021 14:03

Marius Sumudica, Rumen basınına verdiği röportajda Türkiye'ye geri dönmek istediğini söyledi.

Marius Sumudica: "Türkiye'ye döneceğim!"

Gaziantep FK'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra Çaykur Rizespor'un başına geçen ancak Karadeniz ekibindeki macerası da çok kısa süren Marius Sumudica, Rumen basınına verdiği röportajda yeniden Türkiye'ye dönmek istediğini söyledi. Gazeteci Emanuel Roşu'ya bir video kaydı gönderen 50 yaşındaki teknik adam, hakkında çıkan Kayserispor iddialarına da yanıt verirken şunları kaydetti: 

"Türkiye'deki tüm futbolseverleri selamlamak istiyorum. Pek çokları beni seviyor, pek çokları da benden nefret ediyor. Ancak bu, karakterimden kaynaklanıyor. Daima kulübüm için savaşıyorum. Kaysersipor, beni Türkiye'ye getiren ilk takım. Her zaman kalbimdeler, onları asla unutmadım. Bu vesileyle Kayseri taraftarlarına bir şeyler söylemek istiyorum.

Şu anda Kayserispor'un başındaki hocaya saygı duyuyorum. Çünkü bir sözleşmesi var ve çalışmaya devam ediyor. Bense boştayım. Bazı teklifler aldım, birkaçını da reddettim. Daha dün Romanya'nın en iyi takımlarından biri olan Steaua Bükreş'in teklifini geri çevirdim. Çünkü aklım Türkiye'de. Eğer oradan herhangi bir takım, özellikle de Kayserispor bir antrenöre ihtiyaç duyarsa geri dönmeye hazırım. Zira Kayseri, bana Türkiye'ye gelme ve Sumudica'yı gösterme şansını verdi. 

Unutmayın ki Sumudica, Sumudica'dır. O, bir delidir ama futbol ve kulübü adına savaşma delisidir. Türk taraftarlara sesleniyorum. Sizi çok seviyorum. Hep kalbimdesiniz. Türkiye'ye ne zaman gelirsem geleyim, takımım için %100'ümü vereceğim.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya