SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mehmet Büyükekşi, Kuntz’un geleceği hakkında konuştu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Takım'ın İskoçya'yı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Stefan Kuntz’un geleceği hakkında konuştu.

Mehmet Büyükekşi, Kuntz’un geleceği hakkında konuştu

Mücadeleyi değerlendiren Büyükekşi, "Çok sevinçliyiz. Diyarbakır'da ilk defa milli maç yaptık ve sonuç da gayet güzel. İlk devre çok güzel oynadık. Yüzde 100 kaçan pozisyonlar, direkten dönenler var. Hocamız ve oyuncularımız mutlular, sevinçliler. Beklediğimiz oyun buydu. Bundan önceki maçın izlerini silmek istiyorduk. O bir iş kazasıydı. Son derece güzel bir oyun, güzel bir sonuç. Biraz daha şanslı olsak daha farklı bir netice alırdık. Bu sonuçta bir hazırlık maçıydı. Gaziantep'teki Çekya maçına gidiyoruz. 3 günlük kamp neticesinde güzel bir sonuç alırsak hedef EURO2024 olacak. İlk maçımız mart ayında Ermenistan ile deplasmanda, Hırvatistan ile evimizde. Hedefleri gerçekleştirmek için çaba ve gayret içindeyiz. İnancımız tam." dedi.

“BİRAZ SABIRLI OLALIM”

Başkan Mehmet Büyükekşi, teknik direktör Stefan Kuntz’un geleceğiyle ilgili ise, "Çok ciddi bir şekilde sorgulandı o maçlarda Kuntz. 2002 yılından beri hiçbir milli takım hocası zamanında görevi bırakmamış. Hep daha önce bırakmış maalesef. Biraz sabırlı olalım. Her kötü sonuçtan sonra tezcanlı olmamak lazım. Genç bir takım kuruyoruz. Genç takımın zaman zaman sıkıntıları olabilir. Sabırlı olabilirsek bu takım 5-10 yıl bize hizmet edecek. Farklı ve başarılı sonuçlar alması için sabredelim." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya