SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mesut Özil: Benim hedefim sadece futbol oynamak!

FUTBOL | 14.07.2022 20:22

Mesut Özil, Medipol Başakşehir’e imza attıktan sonra açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulundu.

Mesut Özil: Benim hedefim sadece futbol oynamak!

Fenerbahçe’yle yolları ayrılan ve Medipol Başakşehir’le resmen anlaşmaya varan Mesut Özil, kendisi için düzenlenen imza töreninde konuştu.

“HEDEFİM SADECE FUTBOL OYNAMAK VE HUZURLU OLMAK

Başakşehir'e transferinden dolayı mutlu olduğunu söyleyen Mesut Özil, "Diyecek çok söz var ama Başakşehir'de olduğum için çok mutluyum. Aile ortamı var, sadece futbola odaklı. Benim hedefim de sadece futbol oynamak, mutlu olmak, huzurlu olmak. O yüzden doğru adreste olduğumu düşünüyorum. Hedefim Başakşehir'de elimden geleni sahada top oynayarak yapmak, takıma yardım etmek ve hedeflerimize ulaşmak." ifadelerini kullandı.  

"FENERBAHÇE HER ZAMAN KALBİMDE OLACAK"

Fenerbahçe'den ayrılış dönemiyle ilgili gelen bir soru üzerine Özil, "Süreç iyi geçti, konuştuk, anlaştık, geldim. Tabii Fenerbahçe'yle de konuşup anlaştım. Fenerbahçe her zaman kalbimde olacak bir Fenerbahçeli olarak. Tüm kalbimle onlar için en iyisini diliyorum." cevabını verdi.

"BAŞAKŞEHİR'E MUTLU OLMAYA GELDİM"

Fenerbahçe dönemiyle ilgili çok fazla konuşmak istemediğini belirten Özil, "Artık o konu benim için kapandı. Buraya mutlu olmak için geldim. Her zaman Fenerbahçeli olacağım; tüm camia her zaman destek verdi, hala da destek veriyor. Futbolda bazen olabiliyor; hedeflerin oluyor, mutlu olmaya çalışıyorsun, bazen işler rast gitmiyor ve yollar ayrılıyor. Başakşehir'e mutlu olmaya geldim. Orada o şansı bulamadım. Emre hocayı uzun yıllardır tanıyorum. Konuştuk, anlattı bana futbol düşüncelerini; çok hoşuma gitti. O yüzden Başakşehir'i tercih ettim." dedi.

“EN BÜYÜK HAYALİM, FENERBAHÇE’DE OYNAMAKTI”

Özil, "Hedefim her zaman demiştim; en büyük hayalim Fenerbahçe'de oynamaktı, Fenerbahçe sayesinde futbola alıştım. Futbolda her zaman her şey olabiliyor. Hedefim sadece burada huzurlu olmak, futbol oynamak. Aile gibiler, keyif alacağımı düşünüyorum. Bir sene sonra yine başkanımızla konuşacağız, değerlendireceğiz. Ona göre hareket edeceğiz." sözlerini de dile getirdi ve sarı-lacivertli kulüpte forma giymenin kendisi için anlamına vurgu yaptı.

FENERBAHÇELİ OLARAK, SADECE BAŞAKŞEHİR'E GİDEBİLİRDİM”

Başakşehir'e transferi konusunda kendine nasıl geri dönüşler olduğu sorusunu da yıldız oyuncu, "Çok pozitif geri dönüşler geldi. Ben Fenerbahçeli olarak sadece bir kulübe gidebilirdim; o da Başakşehir'di. Çok mutluyum. Tepkiler çok pozitif." şeklinde yanıtladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya