SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nuri Şahin: Antalyaspor’u basamak olarak görmedim!

FUTBOL | 13.05.2022 16:33

Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, kırmızı-beyazlı kulübü bir basamak olarak görmediğini ve arka planda başka hesaplar yapmadığını söyledi.

Nuri Şahin: Antalyaspor’u basamak olarak görmedim!

Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği'nin bu yıl 6'ncısını düzenlediği Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi, 11-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında Spor Bilimleri Fakültesi ve Hukuk Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Kongrede 'Sporcu ve Antrenör Gözüyle Farklı Kültürlerde Sporcu Psikolojisine Bakış' konulu söyleşiye katılan Fraport TAV Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ise burada açıklamalarda bulundu.

AHLAK VE CİDDİYET VURGUSU…

Ahlak ve disipline çok önem verdiğini belirten Nuri Şahin, “Sahada futbol oynamak bu işin en kolay tarafı diyebilirim. Asıl zor olan sevgi ve saygıyı korumak, insan ilişkilerini iyi yönetebilmek. Ben şahsen ahlaka ve ciddiyete çok önem veriyorum. Bizim kültürümüzde bu iki konu çok önemlidir. Başka kültürlerde belki bu o kadar önemli olmayabilir. Fernando ile transfer sürecinde görüştüğümüzde 2 saat boyunca aile ilişkilerinden, yeme içme alışkanlıklarından, günlerini nasıl geçirdiği gibi durumlardan konuştuk ve görüşmeyi futbolla ilgili tek kelime konuşmadan sonlandırdık. Konuşmamızda hiç futbol kelimesi geçmedi ama aslında hep futbolla ilgili konuştuk diyebilirim. Çünkü dediğim gibi futbolun sahadaki kısmı bizim için en kolayı. Asıl zor olan onun öncesinde ve sonrasında olanlar; yani kamera arkası diyebilirim." ifadelerini kullandı.

İsim vermeden bir başka transferle ilgili bir anısını da paylaşan Şahin, "Çok ünlü tanınmış yıldız bir oyuncuyla da uzaktan bağlantı ile görüştük. Gayri ciddi davranışları nedeni ile kendisine teşekkür ettik ve görüşmeyi 2 dakika içerisinde sonlandırdık. Ciddiyete ve disipline çok önem veririm. Bana karşı da takım arkadaşlarına karşı da gayri ciddi davranışlar sergileyecek, takımın ruhuna zara verecek insanlarla çalışmak istemem." şeklinde konuştu.

"ANTALYASPOR'U BİR BASAMAK OLARAK GÖRMEDİM"

Antalyaspor'da önemli hedefleri olduğunu da vurgulayan Şahin, "Hocalık görevi verildiğinde ben asla Antalyaspor'u bir basamak olarak görmedim. Arka planda farklı hesaplar yapmadım. Tüm benliğimle Antalyaspor'u başarıya ulaştırmak ve Antalyaspor'la başarıya ulaşmak istiyorum. Bunu da başarabileceğimize gerçekten inanıyorum. Bunun için de hem yöneticilerimizden hem takım arkadaşlarımdan bir şans istedim. Sağ olsunlar şimdi birlik ve beraberlik içerisinde çok güçlü bir bağ kurduk. Kendime ve takımıma çok güveniyorum. Antalya’mızın hayal edemeyeceği büyük başarılara imza atacağımıza canı gönülden inanıyorum." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya