SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Real Madrid’den, 100 milyon Euro’luk transfer! Aurelien Tchouameni

FUTBOL | 07.06.2022 17:57

Real Madrid, Aurelien Tchouameni’nin transferi için Monaco ile 100 milyon Euro karşılığında anlaşmak üzere.

1 Kylian Mbappe’yi kadrosuna katması beklenen fakat Fransız yıldızın Paris Saint-Germain’de kalmaya karar vermesinin ardından Real Madrid, bir başka genç futbolcuyu ses getirecek bir şekilde transfer etmek için sürdürdüğü girişimlerde son aşamaya geldi.

Kylian Mbappe’yi kadrosuna katması beklenen fakat Fransız yıldızın Paris Saint-Germain’de kalmaya karar vermesinin ardından Real Madrid, bir başka genç futbolcuyu ses getirecek bir şekilde transfer etmek için sürdürdüğü girişimlerde son aşamaya geldi.

2 Bu noktada İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine göre; Real Madrid, 22 yaşındaki Fransız önlibero Aurelien Tchouameni’nin transferi için Monaco ile 80 - 100 milyon Euro arası bir bonservis bedeli karşılığında anlaşma noktasına ulaştı. Transferin, kısa süre içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

Bu noktada İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine göre; Real Madrid, 22 yaşındaki Fransız önlibero Aurelien Tchouameni’nin transferi için Monaco ile 80 - 100 milyon Euro arası bir bonservis bedeli karşılığında anlaşma noktasına ulaştı. Transferin, kısa süre içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

3 AURELIEN TCHOUAMENI KİMDİR?| Real Madrid’e transferine kesin gözüyle bakılan Aurelien Tchouameni, futbola Bordeaux altyapısında başladı. Daha sonra A takıma yükselen Tchouameni, 2019/2020 sezonunun devre arasında ise 18 milyon Euro karşılığında Monaco’ya transfer oldu.

AURELIEN TCHOUAMENI KİMDİR?| Real Madrid’e transferine kesin gözüyle bakılan Aurelien Tchouameni, futbola Bordeaux altyapısında başladı. Daha sonra A takıma yükselen Tchouameni, 2019/2020 sezonunun devre arasında ise 18 milyon Euro karşılığında Monaco’ya transfer oldu.

4 Geride kalan sezonda ise Monaco formasını tüm kulvarlarda toplam 50 maçta sırtına geçiren Aurelien Tchouameni, bu süreçte takımı adına 5 gol kez gol sevinci yaşadı ve arkadaşlarına da 3 asist yaptı. 22 yaşındaki futbolcu, önlibero mevkiinin yanı sıra orta sahanın merkezinde de görev yapabilmesiyle dikkat çekiyor.

Geride kalan sezonda ise Monaco formasını tüm kulvarlarda toplam 50 maçta sırtına geçiren Aurelien Tchouameni, bu süreçte takımı adına 5 gol kez gol sevinci yaşadı ve arkadaşlarına da 3 asist yaptı. 22 yaşındaki futbolcu, önlibero mevkiinin yanı sıra orta sahanın merkezinde de görev yapabilmesiyle dikkat çekiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya