SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Sabri Ugan, Asist Analiz’in konuğu oldu! Özel açıklamalar…

Usta spiker Sabri Ugan, Asist Analiz’e konuk oldu ve birçok konuda dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Sabri Ugan, Asist Analiz’in konuğu oldu! Özel açıklamalar…

Şampiyonlar Ligi’yle akıllara kazınan ve kulaklara aşina olan usta spiker Sabri Ugan, Asist Analiz YouTube kanalında Arda Ün’ün konuğu oldu ve sorularını cevapladı.

DİJİTALDEN UZAK DURMAK MI İSTEDİ, DİNLENMEK Mİ İSTEDİ?

“Ben genç değilim, genç gibi düşünemem. Ben hala her şeyin içindeyim, her şeyi düşünebiliyorum fakat insanın karşısına saygıyla çıkarım. İnsanın karşısına, bana bir şey sorulduğunda cevap verebilecek şekilde çıkarım. Çocuklarım büyüyene kadar verdiğim ara bana çok iyi geldi. Ben biraz geride kalmıştım ama şimdi yavaş yavaş o açığı kapatıyorum. Yavaş yavaş farkındalık oluşturmaya başladım ve teklifler geliyor. Fakat benim istediğim olgunlukta henüz teklifler gelmiyor. Önümüzdeki sezon ise dijitalde veya televizyonda ya da ikisinde bir olacağım.”

SABRİ UGAN YOUTUBE KANALINDA NE İZLEYECEĞİZ?

“Orasının devam edebilmesi için gelire ihtiyacı var. Oranın bir maliyeti var fakat ben bunu karşılayamam. Orayı gençlerin sahiplenmesi gerekiyordu. Biraz dışarıdan yardım almam gerekiyordu, gençlerle çalışmam gerekiyordu. Yine çalışacağım. Ben o platformun gençlere staj alanı olmasını istiyorum.”

KARİYERİNDEKİ KIRILMA ANI NEDİR?

“Basketbol maçı anlatmaya başladığım bir dönem vardı. Ben spor spikeriyim. O zaman sporda bu kadar branşlaşma yoktu. Şimdi işler branşlaştı.”

EN BÜYÜK HAYALİ NEDİR?

“İyi yorumcularla Süper Lig programı moderatörlüğü yapmak istiyorum. Ben iyi bir moderatörüm. Kaliteli yorumcularla yüksek sesle tartışılan, iyi bir programı modere etmek istiyorum.”

BERABER PROGRAM YAPMAYI SEVDİĞİ İSİMLER KİMLER?

“Feridun Düzağaç’la program yapmayı çok isterim, çok keyif alırım. Çok sevdiğim bir insan.”

REPLİKLERİNE ÇALIŞIYOR MU YOKSA DOĞAÇLAMA MI ORTAYA ÇIKIYOR?

“Tamamen doğaçlama. Ben sadece açılışı yazıyordum. Kalan her şeyi gidişatına bırakıyordum.”

ASİST ANALİZ ÖZEL

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya