SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın: Fatih Terim'in bile kredisi yok!

FUTBOL | 18.01.2022 12:51

Beşiktaş’a geçen sezon şampiyonluk sevinci yaşatan ve Türkiye Kupası’nı getiren teknik direktör Sergen Yalçın ilk kez konuştu!

Sergen Yalçın: Fatih Terim'in bile kredisi yok!

Beşiktaş’a geçen sezon şampiyonluk sevinci yaşatan ve Türkiye Kupası’nı getiren teknik direktör Sergen Yalçın ilk kez konuştu! Yalçın, ayrılmayı istemediğini ancak şartların kendisini buna zorladığını ifade ederken, birçok itirafta bulundu.

İşte Sergen Yalçın röportajı:

'İŞİMİ DEVAM ETTİRMEK ZORUNDAYIM'

“Benim mesleğim teknik adamlık. İşimi devam ettirmek zorundayım. İşimiz kolay mı, elbette değil. Maalesef Türkiye’de teknik adamların bir kulüpteki kariyeri çok uzun sürmüyor."

'MECBURİ AYRILIK OLDU'

“Ayrılmayı hiç istemezdim fakat yaşanan gelişmeler bizi mecburi bir ayrılığa götürdü. Üzüldüğüm tek nokta Beşiktaş taraftarına verdiğim sözü tutamadım. Beni Beşiktaş’a taraftar getirdi. Onlara söz vermiştim fakat gelinen durum bu ayrılığa neden oldu. Taraftardan isteğim bana haklarını helal etsinler."

'BURADA TERİM'İN BİLE KREDİSİ YOK'

Türkiye, teknik adamlar için en zorlu ülkelerden biri. Çok kolay insan harcanabiliyor burada. Çok çabuk insan tüketiyoruz ve şartlar, teknik adamlar için gün geçtikçe zorlaşıyor. En son Fatih Terim ayrılmak zorunda kaldı. Fatih Terim gibi bir teknik adamın bile kredisi yoksa, siz düşünün gerisini. Bu şartlar altında çalışmaya devam edeceğiz."

TARAFTARLARA ÇAĞRI

Beşiktaş’ın hep iyi olmasını diliyorum. Taraftarlar ve camia bu takıma destek vermeye devam etsinler. (Skorer)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya