SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ryan Donk'tan uzatma sitemi!

FUTBOL | 23.11.2020 21:48

Galatasaray'ın deneyimli stoperi Ryan Donk, Kayserispor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından maç sonuna eklenen uzatmalara sitem etti.

Ryan Donk'tan uzatma sitemi!

Galatasaray'ın deneyimli stoperi Ryan Donk, Kayserispor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından maç sonuna eklenen uzatmalara sitem etti. Yayıncı kuruluş beIN SPORTS'a konuşan 34 yaşındaki savunmacı, beş dakikalık ilave sürenin yetersiz olduğunu savunurken sahadaki oyun ve sonucun birbiriyle örtüşmediğini kaydetti. İşte Donk'un o sözleri:

"Çok dominant oynayan ve çok pozisyona giren bir Galatasaray vardı. Bu skoru açıklamak çok güç. Oyun ve sonuç örtüşmüyor. Yapacak bir şey yok. Daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Bugün sahadaki hiçbir oyuncu eksikleri aratmadı. Kalite açısından hiçbir sıkıntı yaşamadık ki gösterdiğimiz performans ortada.

Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmemiz gerekiyordu. Son vuruşlarda daha kararlı olabilirdik. Maçı önceden koparabilirdik. 3-0'dan farklı bir skor olabilirdi. Aklıma takılan şeylerden biri de uzatma dakikalarıydı. 10 oyuncu değişikliği yapıldı ama beş dakika uzatma verildi. Açıkçası bu benim kafama pek yatmadı."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya