SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Tirpan transfer sonrası gözyaşlarına hakim olamadı

FUTBOL | 28.08.2021 10:56

Eşi 2 sene önce MS hastalığına yakalanan Tirpan ailesine yakın olabilmek için bu sezon da F. Sittard’a gitmek istiyordu. Kasımpaşa'nın anlayış göstermesinin ardından imzalar atıldı

Tirpan transfer sonrası gözyaşlarına hakim olamadı

Eşi iki sene önce MS hastalığına yakalanan Tirpan ailesine yakın olabilmek için bu sezon da Fortuna Sittard’a gitmek istiyordu. Kasımpaşa'nın anlayış göstermesinin ardından Tirpan Hollanda ekibine imza attı.

Kasımpaşa’da forma giyen Mickael Tirpan’ın dramı mutlu sonla noktalandı. Eşi iki sene önce MS hastası olan Tirpan, geçen sezon eşi için Sittard’a yakın rehabilitasyon merkezi bulmuş, kiralık olarak Fortuna Sittard’da forma giymişti. Belçikalı oyuncu eşini her gün rehabilitasyon merkezine götürmüştü. Ancak kiralık sözleşmesi biten Mickael, Kasımpaşa’ya geri dönmüştü.

Fortuna Sittard’a eşinin tedavisi için gitmek isteyen Tirpan ilk önce yönetimden izin alamamıştı. Kasımpaşa'dan anlayış beklediğini söyleyen Mickael, "Burada oynadığımdan daha az bir paraya gitmeye razıyım. Eşim rahat tedavi görsün diye sağlık merkezine yakın bir yerden ev satın aldım. Turgay Ciner başkanım geçen sezon anlayış göstermişti. Bu sezon da ailemin yanında olmalıyım" demişti.

Belçikalı futbolcu Kasımpaşa’nın anlayış göstermesinin ardından Hollanda ekibine imza attı. İmza töreninde Tirpan’ın mutluluk gözyaşları dökmesi dikkat çekti. (Skorer/Milliyet)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya