SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vedat Muriqi KAP’a bildirildi

FUTBOL | 15.09.2020 18:45

Fenerbahçe, Kosovalı santrforu Vedat Muriqi’in, Lazio’ya 17.5+2.5 milyon Euro’ya transfer olduğu Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Vedat Muriqi KAP’a bildirildi

Fenerbahçe’de uzun süredir Lazio’ya transferi gerçekleşmesi beklenen Kosovalı golcü futbolcu Vedat Muriqi’in satış bedeli belli oldu. Sarı-lacivertliler 26 yaşındaki yetenekli futbolcu sayesinde 17.5 milyon Euro + 2.5 milyon Euro bonuslar ile birlikte kasasına toplamda 20 milyon Euro koyacak. Ayrıca Fenerbahçe, Lazio’nun Muriqi’i satması halinde %5 bonus bedeli alacak.

Sarı-lacivertli kulübün KAP’a yaptığı açıklamada, “Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile profesyonel futbolcumuz Vedat Muriqi'in İtalyan Kulübü S.S. Lazio'ya, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 17.500.000 Avro net bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır. Transfer bedeline ilaveten, S.S. Lazio kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak S.S. Lazio, Kulübümüze aşamalı olarak azami net 2.500.000 Avro bonus bedeli ödeyecektir. Ayrıca, S.S. Lazio tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde S.S. Lazio tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüze %5 bonus bedeli ödeyecektir” ifadeleri kullanıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya