SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veysel Çağan Karadeniz: 4 projeyle geliyoruz

FUTBOL | 29.06.2024 18:34

Beşiktaş'ta yapılacak Üyelik ve Sicil Kurulu Başkanlığı seçimi öncesinde Veysel Çağan Karadeniz, neden aday olduklarını açıkladı.

Veysel Çağan Karadeniz: 4 projeyle geliyoruz

Beşiktaş'ta yapılacak Sicil Kurulu Başkanlığı seçimi öncesinde Veysel Çağan Karadeniz, neden aday olduklarını açıkladı.

Bize kendinizden bahseder misiniz? 

33 yaşındayım ve yaklaşık 12 yıldır Beşiktaş kongre üyesiyim. Evli ve iki çocuk babasıyım. Bilgisayar mühendisliği ve işletme alanlarında lisans düzeyinde mezuniyetim bulunmakta. Yaklaşık yedi yıl uluslararası bir havayolu şirketinde teknoloji, Ar-Ge, inovasyon ve dijital dönüşüm alanında pek çok uluslararası projeye liderlik ettim akabinde yine global bir FMCG şirketinde proje yöneticisi olarak çalışmaya başladım ve yaklaşık 3 senedir bu görevime devam etmekteyim. Aynı zamanda Genç Beşiktaşlılar Grubu Yönetim Kurulu üyesiyim. 

Üyelik ve Sicil Kurulu’ndan ve Adaylık sürecinden bahseder misiniz?

Genel kurul üyeliği ile ilgili bütün operasyonun yönetildiği ekiptir. Üye olma sürecinin en başından itibaren başlayan ve üyelik tamamlandıktan sonra iletişim, genel kurul hazırlıkları başta olmak üzere üyeleri ilgilendiren bütün çalışmaları yürüten ekiptir.

Mayıs ayında yapılan tüzük tadil kongresi sonrasında sicil kurulunun istifa etmesiyle olağanüstü seçimli kongre süreci başlamış oldu. Bu sürecin başlaması ile birlikte bizlerde bir Beşiktaş sevdalısı olarak kulübümüze nasıl katkı sağlayabiliriz diye düşündük. Adaylık niyeti ortaya çıkınca Dr. Oğuz Giray hocamızla istişarelerde bulunduk ve yaptığımız bu istişarelerde gördük ki hedeflerimiz, ideallerimiz ve Beşiktaş sevdamız hocamızla aynı düzlemde. Bu nedenle de Dr. Oğuz Giray hocamızla birlikte yol yürümeye karar verdim ve onun listesinden seçime giriyorum.

Başkan ve ekibinden biraz bahseder misiniz?

Başkan adayımız, Dr. Oğuz Giray 4 kuşak Beşiktaşlı bir aileden gelen, 3 yüksek lisans ve bir doktora diplomasına bulunan uzun yıllar yöneticilik yapmış çok donanımlı bir Beşiktaşlıdır. Şu anda akademisyen olarak uluslararası ilişkiler alanında dersler vermektedir. Ekibimiz içerisinde çok kariyerli hukukçular, insan kaynakları yöneticileri, sporcular ve iş insanları bulunmaktadır. Bunun yanında finans ve teknoloji alanlarında yöneticiler bulunmaktadır. Ekibimiz , Onursal Başkanımız Sn. Süleyman Seba’nın “Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın” sözünü şiar edinmiş liyakatli kişilerden oluşmaktadır.

Projelerinizden biraz bahseder misiniz?

Öncelikle temel amacımız, üyelik süreçlerini uçtan uca takip edilebilir, şeffaf ve çağdaş bir hale getirmektir. Bunları gerçekleştirebilmek adına alanında uzman liyakat sahibi bir ekip kurduk. Başkanımız Hasan Arat ve Yönetim Kurulu’nun destekleriyle bu projeleri hayata geçirmek istiyoruz.

Son zamanlarda üyeliklerle alakalı bir takım problemler yaşanmakta. En son yaklaşık 5700 tane üyenin üyeliği eksik evrak vb. nedenlerden dolayı askıya alındı. İlk işimiz bu üyeliklerle ilgili sorgulamaları yapmak olacaktır. Bu üyelikler neden ve ne şekilde askıya alındı? Bunları inceleyip evrakları tam olanları hızlı bir şekilde tekrar aktifleştirmeyi planlıyoruz.

İkinci projemiz üye kiti projesi olacak. Yeni üye olan üyelerimize üyelik kartlarını bir hediye paketi şeklinde göndermek istiyoruz. Bu hediye paketinin içeriğinde Başkanımızın isme özel imzaladığı mektup ve Beşiktaşımız ile ilgili hediyeler olacak (rozet, plaket, kupa vb.) Bu sayede üyelerimize ufak da olsa bir anı/hatıra bırakmak istiyoruz. 

Üçüncü projemiz uçtan uca dijital üyelik sistemi olacak. Bu sistemle birlikte üyelik süreçlerinin tamamen dijital ortam üzerinden yürütülmesini sağlayarak çağdaş, sürdürülebilir ve şeffaf bir sisteme sahip olacağız. Matbu evrakları ortadan kaldıracağımız için hem sürdürülebilirlik anlamında hem de operasyonel maliyet anlamında büyük kazanımlar elde edeceğiz. Bunun yanında evrak kaybı, hatalı evrak, hatalı referans vb. olumsuzlukların da önüne geçebileceğiz. Ek olarak şeffaf bir süreç olacağı için üye adayı ve referans olan kişiler üyeliğin durumunu an ve an takip edebilecek. 

Dördüncü projemiz sadakat programı projesi. Bu projeyi kuracağımız dijital üyelik sistemi platformu üzerine inşa edeceğiz. Bu sadakat programı ile birlikte kulübümüze farklı gelir kanalları oluşturabileceğiz. Bu konuyla ilgili İngiltere ve Almanya’dan bir kaç kulüp ile görüşmeler halindeyiz. Oradaki modelleri inceleyerek, kulübümüzün yapısına uygun bir modeli kurgulayarak yönetim kurulumuza sunacağız. 

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Buradan değerli Beşiktaşlıları 30 Haziran Pazar günü Akatlar’a davet ediyorum. Beşiktaş bize atalarımızdan kalan bir miras değil, çocuklarımıza olan EMANET’tir sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm kongre üyelerinin “Beyaz Liste” olarak desteğini bekliyoruz. Buradan belirtmek istiyorum ki, bir EMANET’e sahip çıkar gibi kurulumuza sahip çıkıp projelerimizi hayata geçireceğiz.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya