SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yusuf Yazıcı: Yepyeni bir meydan okuma için veda zamanı!

FUTBOL | 21.01.2022 16:56

CSKA Moskova’ya transfer olan Yusuf Yazıcı, sosyal medya hesabı aracılığıyla Lille’e veda etti.

1 2019/2020 sezonunun başından bu yana Lille’de forma giyen Yusuf Yazıcı, geçtiğimiz günlerde sarın alma opsiyonuyla birlikte Rus ekiplerinden CSKA Moskova’ya transfer olmuştu. Milli oyuncumuz, bugün itibarıyla yaptığı sosyal medya paylaşımı ile ise Lille’e ve taraftarlarına veda etti.

2019/2020 sezonunun başından bu yana Lille’de forma giyen Yusuf Yazıcı, geçtiğimiz günlerde sarın alma opsiyonuyla birlikte Rus ekiplerinden CSKA Moskova’ya transfer olmuştu. Milli oyuncumuz, bugün itibarıyla yaptığı sosyal medya paylaşımı ile ise Lille’e ve taraftarlarına veda etti.

2 Yusuf Yazıcı, “Futbola başladığım ilk günden bu yana hep en iyisi olmak için çalıştım. Meydan okumaktan ve yeni başlangıçlardan hiçbir zaman kaçmadım. Edindiğim her tecrübenin, başarının da başarısızlığında beni ben yaptığına inandım. Şimdi yepyeni bir meydan okumak için veda zamanı.” ifadeleriyle yeni bir hedef için yola çıktığını belirtti.

Yusuf Yazıcı, “Futbola başladığım ilk günden bu yana hep en iyisi olmak için çalıştım. Meydan okumaktan ve yeni başlangıçlardan hiçbir zaman kaçmadım. Edindiğim her tecrübenin, başarının da başarısızlığında beni ben yaptığına inandım. Şimdi yepyeni bir meydan okumak için veda zamanı.” ifadeleriyle yeni bir hedef için yola çıktığını belirtti.

3 Yusuf, “Geriye dönüp baktığımda, kariyerimde birçok ilki yaşadığım ve her zaman güzel anılarla hatırlayacağım yerden ayrılmak elbette kolay olmayacak. Formasını terlettiğim süre boyunca desteklerini her zaman yanımda hissettiğim, birlikte çok büyük mutluluklar yaşadığımız, beni her zaman özel hissettiren LOSC Lille taraftarına, unutulmaz anları sahada paylaştığım tüm takım arkadaşlarıma, teknik ekiplere, kulübün tüm profesyonellerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.” diyerek ise Lille camiasına veda etti.

Yusuf, “Geriye dönüp baktığımda, kariyerimde birçok ilki yaşadığım ve her zaman güzel anılarla hatırlayacağım yerden ayrılmak elbette kolay olmayacak. Formasını terlettiğim süre boyunca desteklerini her zaman yanımda hissettiğim, birlikte çok büyük mutluluklar yaşadığımız, beni her zaman özel hissettiren LOSC Lille taraftarına, unutulmaz anları sahada paylaştığım tüm takım arkadaşlarıma, teknik ekiplere, kulübün tüm profesyonellerine en içten dileklerimle teşekkür ederim.” diyerek ise Lille camiasına veda etti.

4 24 yaşındaki milli futbolcu, “Futbolun o büyülü hikâyesine elimden geldiğince kelimeler eklemeye devam edeceğim. Şimdilik kendinize iyi bakın.” görüşlerine de söz konusu paylaşımında yer verdi.

24 yaşındaki milli futbolcu, “Futbolun o büyülü hikâyesine elimden geldiğince kelimeler eklemeye devam edeceğim. Şimdilik kendinize iyi bakın.” görüşlerine de söz konusu paylaşımında yer verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya