SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zamalek Başkanı'ndan bomba açıklama! Mostafa'nın sözleşmesi...

FUTBOL | 25.11.2021 10:30

Galatasaray'ın geçen sezon ara transfer döneminde Zamalek'ten kiraladığı Mosfata Mohamed'in sözleşmesi hakkında Mısır'dan ilginç açıklamalar devam ediyor.

Zamalek Başkanı'ndan bomba açıklama! Mostafa'nın sözleşmesi...

Ocak ayı yaklaşırken Galatasaray’da hummalı bir transfer çalışması da başladı. Transferde ince eleyip sık dokuyan sarı-kırmızılılar, 3 yıllık projeyi sırtlayacak olan takımı ara transfer döneminde tamamlamak istiyor.

Girdiği gol pozisyonlarını gole çevirmekte başarısız olan Aslan’da Mostafa Mohamed’in bonservisinin alınıp alınmayacağı sorusuna teknik direktör Fatih Terim, cevap verdi. Terim, Mostafa’nın bonservisinin alınacağını duyurmuştu. Ancak Mısırlı oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Zamalek’ten ilginç açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Zamalek Kulübü Başkanı Mortada Mansour, Mostafa Mohamed’in Galatasaray ile yaptığı anlaşmanın geçersiz olduğunu söyledi.

İşte Mortada Mansour’un açıklamaları:

“Geçici komitenin aldığı her karar geçersiz, FIFA imzaladığı hiçbir şeyi tanımıyor. Mustafa Mohamed'in sözleşmesi FIFA tarafından tanınmayacak, kim imzaladıysa yönetim kurulunun seçilmiş bir üyesi değildi. Mostafa'nın sözleşmedeki satın alma değeri 4 milyon dolar. Bu son derece düşük, değeri 20 milyon dolar. Daha önce Mostafa'yı 9 M$ satma teklifini reddetmiştik, onun sadece 2 milyon dolara ödünç verildiğini görünce şok oldum. Mohamed'in değeri 20 milyon euro, Galatasaray ile yaptığı sözleşme geçerli değil!”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya