SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

HAKKIMIZDA

Asistanaliz.com haber portalı, haberciliği yepyeni bir bakış açısı ile yeni medyaya uyarlıyor ve alternatif medyayı geleneksel yayıncılık ile buluşturuyor. Yeni dünya düzeninde, cep telefonu, tablet ve bilgisayar ekranlarına gazetenin özlenen doyucu haber alışkanlığının taşındığı yeni bir alan yaratıyoruz. Değişen spor izleme biçimlerine farklı bir boyut getiren Asist Analiz’de futbol, basketbol, NBA, Formula 1 ve tüm sporları farklı bir perspektiften görebilirsiniz.

Spora dair olan biten günlük haberlere Asist Analiz web sitesi, aplikasyonu ve sosyal medya hesapları üzerinden her an kolaylıkla ulaşabilir, son dakika gelişmelerini takip edebilir, anlık bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz.

Yeni nesil televizyonculuk anlayışının spor medyasıyla buluşma noktası Asist TV, yepyeni bir bakış açısı katarak izleme alışkanlıklarınızı değiştirmek için yola çıktı.

Gündem, son dakika haberleri, özel röportajlar, makaleler, sporu anlatan en güzel fotoğraflar, sporun sohbeti için buluşan uzman yorumcular, Asist Analiz’in özgür yayıncılık politikasında bir araya geliyor, sporun eğlencesi ile gündemin sıcaklığını bir araya getiriyor.

Önceki neslin gazetelerini yeni neslin ekranlarına taşıyan Asist Analiz’de cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarlarınızdan geleneksel medyaya dair güzel olan her şeyin tadını yeniden bulabilirsiniz. Asist Analiz internet sitesi, aplikasyon ve sosyal medyalarından oluşan geniş ağıyla futbolu her yönü ile takipçilerine ulaştırıyor.

Habercilik temeli üzerinden gündem takip ve sosyal medya yönetimi, sosyal medya üzerinden kitle oluşturma, kitle takibi, kriz yönetimi ve analiz raporlama hizmetleri sunmaktayız.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya