SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TARIHÇE

Bolbol Medya Spor Reklam Radyo Televizyon Prodüksiyon Menajerlik ve Turizm AŞ., 2018’in Ocak ayında marka tescili alarak profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır.

Asist Analiz haber portalı, aynı yıl, 2018’de kurulmuş spor haber sitesidir. Türkiye’den ve tüm dünyadan spor haberlerini ziyaretçilerine aktarmayı, özel içerikler ve röportajlarla geniş bir yelpazeden okuyucusuna ve takipçisine ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Modern ve geleneksel anlayışları birleştirerek ülke çapında kurduğu ağ ile küresel ortaklıklara hizmet verebilmek ve profesyonel yaklaşımla spor medyasının her alanında gelişimin öncüsü olmak vizyonuyla hareket eden Asist Analiz, özgür, tüm renklere eşit mesafede ve saygılı yayın felsefesini benimsemiştir.

Asist Analiz, Emre Bol, Evren Turhan, Nevzat Dindar, Kartal Yiğit, Alp Özgen, Erhan Barış Karakuş, Didem Dilmen gibi habercilik, spikerlik, yorumculuk ve yazarlık alanında Türkiye'de söz sahibi olan birçok isim ile çalışmaktadır.

Asist Analiz’in bünyesinde sosyal medya ve web tarafında hizmet veren Asist TV, yayıncılık alanında hizmet vermektedir. Asist TV canlı yayınlarla Türkiye ve dünya çapında tanınmış konukları ağırlamıştır. Sergen Yalçın, Rıza Çalımbay, Mert Hakan Yandaş, Aydın Örs, Hidayet Türkoğlu, Cenk Tosun, Cedi Osman, Erol Bulut, Ümit Karan, Ufuk Sarıca gibi isimler Asist TV’ye konuk olarak gündeme dair dikkat çeken yorumlarını iletmişlerdir.

Asist Analiz sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı canlı yayınlarla Mario Jardel, Mehmet Okur, Yusuf Şimşek ve Bobby Dixon gibi özel konuklarını takipçileriyle buluşturmuştur.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya