SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

10 Kasım İstanbul at yarışı tahminleri, 10 Kasım İstanbul altılı tahminleri

TÜMÜ | 10.11.2021 10:07

10 Kasım İstanbul at yarışı tahminleri, 10 Kasım İstanbul altılı tahmin ve yorumlar Asist Analiz'de!

10 Kasım İstanbul at yarışı tahminleri, 10 Kasım İstanbul altılı tahminleri

At yarışı tahminleri, İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahmin, Fanatik altılı, at yarışı, 10 Kasım İstanbul at yarışı tahminleri ve yorumları

İstanbul programından herkese merhaba… Bugün tercihlerimi ikinci altılıdan yana yapacağım. Bol şans!

1. AYAK

Kalabalık grupta çok at yazmanızda fayda var diyerek başlıyorum. Son birincilikleriyle dikkat çeken BONJOUR EL SAMAWI, kalitesiyle bu grubun bir adım önünde… Favorimin yanına FIRTINA VADİSİ, SİNGAPUR’u öneriyorum.

2. AYAK

Galop performansıyla KARAGÜL CAN, Hışman Çizik ile bu kez foto finiş yapar dediğim ÇELİKNUR, ideal pistini bulan KOŞANASLAN ve sürprizcilere de KUPLAS’ı değerlendirmeli.

3. AYAK

Ağır kilosundan etkilenmez ise ÇAKALINOĞLU, formunun zirvesinde olan WINNER MAN, sprint mesafesini ayarladığı takdirde fotoyu önde geçeceğine inandığım BRAVE GLAIDATOR ve sürprizciler de GANANDO SOLO’yu kuponlara alsın.

4. AYAK

Günün kalesine geldik! KATSU, bu grupta kendine rakip tanımaz!

5. AYAK

3 Yaşlı Arap atlarının mücadelesi çetin geçeceğe benziyor. Kaizbert yavrusu KILIÇÖTESİ, kondisyonunu arttıran NAPOLYON, son ikinciliğini yakından takip ettiğim ÖZTAHA ile bu ayağı tamamlıyoruz.

6. AYAK

Ekonomik kuponlar GÖLGE’yi direkt tek olarak yazabilir. Gelelim geniş kuponlara… Sırasıyla MADMEN, EL PROFESOR, WAR LEADER, DEMİRHAN STAR ve ENTREVISTA’yı bütçe dahilinde değerlendirin.

SON MAIDEN

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya