SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

11 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri

TÜMÜ | 11.11.2021 11:00

11 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, ekonomik kuponlar, bankolar Asist Analiz'de! Altılı ganyan tahminleri ve yorumları sizlerle

11 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri

11 Kasım Ankara at yarışlarından herkese merhaba… Tercihlerimi 2. altılıdan başlatıyorum. Bol şans!

1. AYAK

İlk ayakta ekonomik kuponlara can suyu olacak GÖZDESULTAN’ı tek olarak değerlendirebilirsiniz. Yeri olanlara da mutlak surette İLYADA ve DAMLA’yı öneriyorum.

2. AYAK

Galop performansından memnun kaldığım BORANTAY fark yaratabilir. Sürekli potada kendine yer bulan BAY ZENGİN için Murat ağabey “Güven” dedi. Son yarışıyla dikkat çeken TUMBUL ÇELEBİ bir sürpriz daha yapbilir. Son olarak KRAL TUNCA diyorum.

3. AYAK

4 ve yukarı Arap atlarının bulunduğu yarış çetin geçecek gibi gözüküyor. Bütçe dahilinde çok at yazın derim. Sırasıyla ÇAKMAKŞAH, PRENS CORA, ÖZERDİNÇ ve CANSEKLAVİ kuponlarda bulunmalı.

4. AYAK

Yarış hayatına birinciliklerle başlayan SERİN ÇOCUK, rakiplerine şans tanımaz. Günün teki!

5. AYAK

Bu ayakta iki atı öne çıkarıyorum. Kondisyonu yüksek Olan FAST TO FAST ve ilk yarışındaki ikinciliğiyle göz dolduran GRASYAS… Geniş kupon oluşturanlara da GRAY EAGLE, FORTISSIMUM’u değerlendirmesi tavsiyedir.

6. AYAK

Son ayakta çarşı karışacak, vaziyet alın! İdeal mesafesini bulan FRANKENSTEIN, formunun zirvesinde olan KEDİM, galop performansını beğendiğim SHE IS THE SHOW, hatalı çıkış yapmadığı takdirde FIRECRACKER ve son olarak da ARSLANHAN ile son ayağı sağlama almış oluruz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya