SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

16 Ekim at yarışı tahminleri, 16 Ekim Ankara altılı tahminleri

TÜMÜ | 16.10.2021 10:20

16 Ekim altılı tahminleri, 16 Ekim at yarışı tahminleri, Ankara at yarışı yorumları, Fanatik altılı tahminleri, 16 Ekim altılı ganyan yorum ve analizleri Asist Analiz'de...

16 Ekim at yarışı tahminleri, 16 Ekim Ankara altılı tahminleri

16 Ekim cumartesi günü Ankara yarış programından herkese merhaba… Çift altılı gününde tercihleri 2. altılıdan yana kullanmayı seçtik. Bol şans…

1. AYAK

Kaliteleri birbirlerine yakın olan safkanların bulunduğu grupta fazla at yazmaktan yanayım. Önceliğimi SARDUR ve DELİOĞLAN’dan yana kullanıyorum. Kilosunu yadırgamaz ise DERDİYOK da favorilerime sorun çıkarabilir. Son olarak AGAH ve KARAÇETİN’i sürprizde değerlendirebilirsiniz.

2. AYAK

Sprint mesafelerini ayarladıkları takdirde FEYMAN ABİ ve OBRADA’ya bu koşuda rakip tanımıyorum. Eğer ilk kez çıkacağı pisti yadırgamaz ise WHITE SPEAR da sürprizi gerçekleştirebilir.

3. AYAK

Gelelim günün kalesine… Daha önce 1200 ve 1500 kum pistlerde birinciliği bulunan KARA ESKİ bu kez 1400’e çıkıyor. Pek fazla fark olacağını düşünmüyorum. Bu sebeple usta binicisi Ahmet Çelik ile günün bankosu olarak öneriyorum.

4. AYAK

Bu koşuyu iki atla geçmeyi umuyorum. Starting box’ta sorun yaşamadığı takdirde SERİDAY, yarış kondisyonu yüksek olan NAZİK ENDAM ile birlikte bu ayağı geçebiliriz.

5. AYAK

Grubunda içinde koşularıyla göze çarpan ATEŞGİBİ, ekonomik kuponların teki olarak değerlendirilebilir. Ben yanına YEL ESTİ ve Cahit Ağabeyin önerdiği GOLDEN STORM’u ekliyorum.

6. AYAK

Günün en zorlu koşusu son ayağa geldik. Ne kadar fazla at yazabiliyorsanız yazın derim. Bu sebeple önceliğim WIN THE RACE, BOUDICCA ve DOCILE GIRL’den yana olacak. Son yarışıyla göz dolduran MINSK’i de göz ardı etmeyin derim. Sürprizi yapsa yapsa WIN AND DANCE gerçekleştirir.

SON MAIDEN

16 Ekim at yarışı tahminleri, 16 Ekim altılı ganyan tahminleri, Fanatik at yarışı, altılı ganyan tahminleri, altılı ganyan yorumları, altılı yorumları, at yarışı tahminleri, At yarışı Ankara, altılı ganyan Ankara, tempocu yorumları, Ankara altılısı, fanatik altılı

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya