SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

19 Ocak İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları

TÜMÜ | 19.01.2022 15:30

19 Ocak İstanbul at yarışı, İstanbul altılısı, 19 Ocak İstanbul ganyan, At yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahminleri, at yarışı yorumları, altılı tahminleri, İstanbul at yarışı

19 Ocak İstanbul at yarışı tahminleri, İstanbul altılı yorumları

İstanbul at yarışı, İstanbul altılısı, İstanbul ganyan, At yarışı tahminleri, İstanbul altılı tahminleri, at yarışı yorumları, altılı tahminleri, İstanbul at yarışı…

İstanbul altılısından herkese merhaba, bu akşam yapılacak olan yarışlar için ince eleyip sık dokuyarak sizler için güzel bir kupon hazırladım.

  1. AYAK

Zorlu koşuda bütçe dahilinde at yazmakta fayda var. Önceliğimi HAPPY TIME, REGAMOUR, MYSTERY FOCUS ve NAKLOV’a verdim. Sürpriz arayanlara da WINNER GETS IT ALL ve GÜVEN’i öneririm.

  1. AYAK

Ekonomik kuponlara nefes aldıracak olan NESLİNAZ’ı tek olarak öneriyorum. Geniş kuponlarda ise DALBEYLER, BASGAZA, KALEBARAJI yeterli olur.

  1. AYAK

Günün kalesine geldik. Form durumu ve yatkın olduğu pisti bulan ROYAL BABY günün kalesidir!

  1. AYAK

Muray Ağabey ile yaptığım görüşmede bu ayağı iki atla geçmemi önerdi. PERLA ve YELKANIM koşu için yeterli dedi.

  1. AYAK

3 yaşlı İngiliz atlarının Maiden mücadelesinde sırasıyla MITTELMEER, JUDGMENT, RABITELLİ ve KRAL ÇIPLAK kuponlarda mutlaka yer almalı.

  1. AYAK

Son yarışını ölçü almadığım AVIATOR, ideal mesafesini bulan LEGEND OF LOVE, son iki ikinciliğini dikkatle izlediğim SHINE ON ME, sürpriz arayanlara da REAL PATEK ve MANOIR’i tavsiye ederim.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya