SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, 6 Kasım Ankara altılı tahminleri

TÜMÜ | 06.11.2021 10:59

6 Kasım at yarışı tahminleri, 6 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, Ankara altılısında ekonomik kuponlar, günün bankoları Asist Analiz'de...

6 Kasım Ankara at yarışı tahminleri, 6 Kasım Ankara altılı tahminleri

Bugün Ankara programıyla herkese merhaba… İkinci altılıdan başlayacak olan seçeneklerimle herkese SON MAIDEN olarak kazandırmayı arzuluyorum. Bol şans şimdiden…

1. AYAK

Kaizbert yavrularına ayrı bir sempatim bulunduğundan ötürü KIŞMASALI olmadan ilk ayağı geçemem. Favorimin yanına ASLIŞAHANE ve ROJHAT KIZI’nı yazarak bir sonraki koşuya geçebiliriz.

2. AYAK

3 Yaşlı Arap safkanlarının bulunduğu yarış çetin geçeceğe benziyor. Galop performansıyla dikkat çeken DUAYENOĞLU, son ikinciliğini yakından takip ettiğim MÜNİRBEY, kondisyonuyla FIRTINA KIZI bu ayak için yeterli olur.

3. AYAK

İdeal pist ve mesafesine çıkan CEYAR, kilosundan etkilenmezse foto finiş yapar. Favorimin hata yapması halinde ALBERTO, JUSTICE FOR ALL ve PASTOR devreye girer.

4. AYAK

Kalitesi ve usta binicisiyle bu koşudaki rakiplerinin üzerinde olan YENNEFER’i günün kalesi olarak ilan ediyorum. Tek!

5. AYAK

Hipodromlarda kulağı kesik olan Murat ağabey ile yaptığım görüşmede “8. koşuda bizi ne bekler” dedim. Aldığım cevap “Uzatmadan YEK TO RENK ve PEAKY BLINDERS’ı yaz, geç” dedi. Ben de bu iki safkanın yanına LA BREZZA’yı ekliyorum.

6. AYAK

Son ayakta çarşı karışır. Bütçe dahilinde çok at yazmakta fayda var. Önceliğim ERSOYBEY, OĞLUM BENİM, TUMBUL BERKSOY, NURGÜLCAN ve ULUGÖL’den yana oldu. Sürpriz isteyenlere URFA ATEŞİ  diyorum.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya