SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

At yarışı tahminleri, 17 Ekim altılı tahminleri, 17 Ekim at yarışı tahminleri

TÜMÜ | 17.10.2021 10:27

17 Ekim at yarışı tahminleri, 17 ekim altılı tahminleri, İstanbul altılısı fanatik altıl bülten, Altılı tahminleri, at yarışı yorumları 17 Ekim İstanbul at yarışı yorumları

At yarışı tahminleri, 17 Ekim altılı tahminleri, 17 Ekim at yarışı tahminleri

At yarışı tahminleri, altılı tahminleri, 17 ekim at yarışı tahminleri, 17 ekim altılı tahminleri, at yarışı yorumları, altılı yorumları, İstanbul altılısı, Fanatik altılı, Fotomaç altılı, İstanbul altılı tahmin

İstanbul’da güzel bir yarış programından herkese merhaba… Tek altılının olduğu bugünde sizlere birbirinden güzel tüyolar vereceğim. Bol şans…

1. AYAK

Kalitesiyle net olarak bu grubun önünde olan PEEKABOO için tek olumsuz düşüncem kilosu olacak. Eğer kilosunu yadırgamazsa ekonomik kuponların teki olarak değerlendirilebilir. Favorime kafa tutacak olan iki ismi açıklıyorum. Yarışta ön grupta yer aldıkları takdirde JUNO ve GOLDENPASS’ın yarışı kazanma ihtimalleri artar. Sürpriz ise LION OF BABYLON ve WOLF POLAT’tan gelir.

2. AYAK

Son yarışını büyük titizlikle takip eden Hüseyin Ağabey bana TUMTURAKLI bu kez kazanır dedi. Ancak galoplarda iyi iş çıkaran DONT FORGET’i eklemeden bu ayağı geçmeye içim el vermiyor.

3. AYAK

Son yarışını ölçü almadığım ve ilk kez sentetik piste çıkan KUMMA ile beraber KERVANTAY, OĞUZBOYLU ve MEHTAR’ı bütçeniz dahilinde değerlendirebilirsiniz.

4. AYAK

İdeal mesafesini bulan ve kendisini tanıyan usta binicisiyle VALLEY OF FLOWERS günün kalesidir!

5. AYAK

Son üç birinciliğiyle formunun zirvesinde olan TORAMANKAYA, ekonomik kuponlara bugün nefes aldırır. Ahırlar bölgesinden kıt kanaat aldığım bilgiye göre de CANMETE bu yarışta göz ardı edilmez.

6. AYAK

Son ayakta çarşı pazar karışır. Bütçe dahilinde yazabildiğiniz kadar at yazmakta fayda var. Önceliğim GÜLDÜRGÜLDÜR, HEKİMOĞLU, KARAGÜLBEYİ ve BİR ÖMÜR’den yana… Sürprize gitmek isteyenler BAŞAYDIN’ı es geçmesin.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya