SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Belen-Stefano aşkının kara kedisi belli oldu: Iannone

TÜMÜ | 29.05.2020 09:41

Belen Rodriguez ve Stefano de Martino bir dargın bir barışık aşk hayatlarına nokta koydular. Kara kedinin; Andrea Iannone'nin olduğu ortaya çıktı.

Belen-Stefano aşkının kara kedisi belli oldu: Iannone

Dansın iki güçlü ismi; Belen Rodriguez ile Stefano de Martino arasında süren çalkantılı aşk hayatı resmen sona erdi. 2012'de başlayan aşk hayatlarını 2013'te evlilikle taçlandıran ikili, 2015'te ayrılma kararı almışlardı. Aradan 4 yıl gibi bir süre geçtikten sonra 2019'da yeniden bir araya gelen çift, geçtiğimiz günlerde yaşadıkları çalkantılı aşk hayatına bu kez nokta koyma karar aldılar.

İş dolayısıyla Napoli'de olan Stefano De Martino'nun yokluğunu fırsat bilen Belen Rodriguez, Milano'daki bir kulüpte eski aşkı Andrea Iannone ile bir kulüpte yemek yemesi, ikilinin arasına yeniden kara kedilerin girmesine neden oldu.

İtalya basını, şu sıralar Cristina Buccino ile adı aşk dedikodularına karışan İtalyan MotoGp sürücüsü Iannone'nin; Rodriguez- De Martino çiftinin birlikteliklerine nokta koymasında başrol oynadığını iddia ediyor.

Çıkan haberlerden rahatsız olan Arjantinli, güzel sosyal medya hesabından açıklama yapma zorunda kaldı: "Zor bir zamandan geçiyorum. Benim için hiç de kolay değil bu açıklamayı yapmak. Hakkımda çıkan haberleri görmekten bıktım. Ancak ne yazık ki; işim dolayısıyla bundan kaçamıyorum. Ben bir anneyim ve aile kavramını oldukça önemsiyorum.

Basında ve Instagram'da hakkımda yazılanlar doğru değil. Bir yerlerde birileriyle karşılaşabiliriz. Bu rastlantısal bir şey... Bundan sorumlu tutulmamam gerek. Andrea Iannone ile buluşma organize ettiğime dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Yalan söylemiyorum. Birisiyle bir şeyler yaşarsam da bunu açıklarım zaten..."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya