SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mason Paşa kimdir? Mason Paşa kim çıktı? Payitaht'taki Mason Paşa'yı açıklıyoruz!

TÜMÜ | 04.01.2023 15:59

Mason Paşa kimdir? Mason Paşa kim? Mason Paşa gerçekte kim? Mason Paşa kim çıktı? Mason Paşa ne demek? Payitaht Abdulhamid Mason Paşa kimdir tarih? Mason Paşa Mahmut Paşa mı?

Mason Paşa kimdir? Mason Paşa kim çıktı? Payitaht'taki Mason Paşa'yı açıklıyoruz!

Mason Paşa kimdir? Mason Paşa kim? Mason Paşa gerçekte kim? Mason Paşa kim çıktı? Mason Paşa ne demek? Payitaht Abdulhamid Mason Paşa kimdir tarih? Mason paşa öldü mü, Mason Paşa kimmiş? Mason Paşa Mahmut Paşa mı? Mason Paşa belli oldu, İşte Mason Paşa gerçekleri

Payitaht Abdülhamid dizisindeki Mason Paşa kim? Mason Paşa gerçekte kimdir? Mason Paşa ne tür faaliyetlerde bulundu? Tüm detaylar haberimizde… Mason Paşa gerçekte kimdir?

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA! MASON PAŞA HAKKINDA BİLGİLER PAYİTAHT ABDULHAMİD'DE OLAYLAR SARPA SARDI!

Dizinin yayınlanan son bölümünde artık kendini ifşa eden Mahmut Paşa, oğlu Selahattin ile birlikte Abdulhamid'e karşı savaş açtı. Selim Paşa'yı tavuk kemiğiyle susturan Mahmut Paşa, Mason Paşa olduğunu yakında açıklaması bekleniyor. Ayrıca Mason Paşa Mahmut Paşa'nın hayatında hiç pastırma ve tavuk sevmediğini söylemesi de izleyici de şok etkisi yarattı.

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA YİNE ORTAYA ÇIKIYOR!

Son bölüm fragmanında Mason Paşa Mahmut Paşa yine ortaya çıkıyor. Abdülhamid'i indirmek isteyen Mason Paşa Mahmut Paşa'yı bir sürpriz bekliyor... Mason Paşa Mahmut Celaleddin'in sonu mu geliyor?

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA PAYİTAHTTAN KAÇTI! MAHMMUD CELALEDDIN PAŞA KİMDİR? İŞTE MASON PAŞA HAKKINDA BİLGİLER

Mason Paşa Mahmut Paşa gerilimi büyüyor. Oğlu Selahattin ile hain planlar kuran Mahmut Paşa, tüm düşmanları bir araya topladı. Payitaht Abdulhamid'in yeni bölümünün fragmanında ortalık karışıyor! Mason paşa bitti! Final!

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA'NIN PLANLARI ALTÜST OLUYOR!

Fransız Konsolosluğu'nda düşman ülkelerle iş birliği yapan Mason Paşa Mahmut Paşa'nın hain planı ortaya çıktı.

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA ABDULHAMİD'E KAFA TUTUYOR!

Ankesörlü telefonlarla Payitaht'ı rahatsız eden Mason Paşa Mahmut Paşa, adeta Abdülhamid'e kafa tutuyor! İpe götürülen Mason Paşa Mahmut Paşa'nın akıbeti ne olacak?

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA MI? MAHMUT PAŞA MASON MU? PAYİTAHT'TA NELER OLUYOR? MASON PAŞA KİM

TRT 1’de yayınlanan ve başrolünü Bülent İnal’ın canlandırdığı Payitaht Abdülhamit dizisi her geçen gün daha da geniş kitleler tarafından izlenmeye devam ediyor. Dizide son bölümlerde hummalı bir arayış başladı. Sarayda paşalardan birinin mason olduğu ortaya çıkarken; bu paşanın kim olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Gelecek hafta Mason Paşa’nın kim olduğu açıklanıyor. Peki ihtimaller neler?

Mason Paşa’nın Damat Ferit, Ahmed Paşa, Mahmud Paşa mı yoksa Selim Paşa mı olduğu merak ediliyor. Son bölümde mason toplantısında herkes maskesini birer birer çıkarırken, en son Mason Paşa’ya sıra gelince dizi bitmişti. Görünüşe bakılırsa; uzun saçlı oluşu nedeniyle Ahmed Paşa yakıştırmaları yapılıyor. Ancak sürprize açık olmak lazım ki cevap Selim Paşa çıkarsa hiç şaşmamalı.

PAYİTAHT ABDULHAMİD'DE BALKAN SAVAŞLARINI MASON PAŞA MAHMUT PAŞA MI ÇIKARACAK?

Dizinin son bölümünde Fransız Konsolosluğu'nda toplanan ülkelerin esas amacı yardım gecesi düzenlemek değil, Balkanlar'daki son gelişmeleri öğrenip ülkelerine aktarmak olduğu ortaya çıktı.

MASON PAŞA KİM? MASON PAŞA MAHMUT PAŞA MI?

Mason Paşa olarak Selim Paşa'yı işaret eden dizi de yeni gelişmeler yaşanıyor. Aslında Mason Paşa, Selim Paşa değil! Tüm bulgular ve oklar Mahmut Paşa'ya yönemiş durumda! Son bölümde Mahmut Paşa'nın sakat olmadığı ortaya çıktı!

Yayınlanan son bölüm fragmanında didik didik aranan Mahmut Paşa, bir anda Abdülhamid'in karşısına çıkma cesaretinde bulunuyor. Ayakları tutmayan Mahmut Paşa'nın nasıl olur da ayaklandığı hala merak ediliyor.

MASON PAŞA MAHMUT PAŞA'DAN ABDULHAMİD'E FENA TUZAK!

Mahmut Paşa Mason Paşa ortalığı karıştırıyor. Abdulhamid'e düşmanlık eden Mason Paşa Mahmut Paşa ipe götürülüyor. Bakalım gerçekten Mahmut Paşa'ya bir şey olacak mı? Yoksa Abdulhamid'in dediği gibi Mahmut Paşa gerçek mi? Mason Paşa'da sona gelindi.

MASON PAŞA MAHMUT CELALEDDİN KAÇIRILDI!

Payitaht Abdulhamid'de işler Mason Paşa Mahmut Celaleddin tarafından sarpa sarıyor.

MASON PAŞA YOLUN SONUNA MI GELİYOR?

Dizide sona geliniyor... Mason Paşa'nın gerçek yüzü... Payitaht Abdulhamid neler yapacak?

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya