SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Saba Tümer'den Acun Ilıcalı'ya Survivor itirafı

TÜMÜ | 08.09.2020 09:32

Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Mert Öcal üçlüsü bir araya geldi; Bayan Kahkaha'dan Survivor itirafı gecikmedi. Tümer, "Mert'in Ada'ya gideceğini bilsem ben de katılırdım" dedi.

Saba Tümer'den Acun Ilıcalı'ya Survivor itirafı

Ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı, sunucu Saba Tümer ile oyuncu Mert Özal kısa bir söyleyişi yaptı. Bu anları; Intagram hesabından paylaşan Ilıcalı, 'Bayan Kahkaha' olarak nam salan Tümer'e; "Survivor'da; Mert'e yazık oldu diyorlar. Ne diyorsun şeklinde bir soru yönellti.

Tümer de; "Çok doğru. Erken elendi. Bu güzelliği; Ada'da daha fazla görebilirdik. Mert'in orada olduğunu bilsem; Survivor'a ben de katılırdım" deyince; Mert Öcal, "Acun Ağabey, Saba ile All Star'a gelelim mi" karşılığını verdi.

Acun Ilıcalı da; "Saba ile All Star nasıl olacak? Önce star olmalı. Daha teşrif etmeden All Star nasıl olacak" dedi. Bayan Kahkaha'dan yanıt gecikmedi... Kahkaha butonu basan Tümer, "Ben zaten bir starım" deyince ünlü yapımcı da; "Sen gönüllerin starısın" karşılığını verdi. Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Mert Öcal arasındaki eğlenceli görüntüleriyle karşınızdayız.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya