SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sanatta Engel Yok Sergisi, Yeşilyurt Spor Kulübü’nde!

TÜMÜ | 01.12.2021 16:25

“Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi”18-19 Aralık tarihlerinde Yeşilyurt Spor Kulübü ve Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliğinde düzenlenecek.

Sanatta Engel Yok Sergisi, Yeşilyurt Spor Kulübü’nde!

Yeşilyurt Spor Kulübü ve Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile düzenlenecek olan “Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi” 18-19 Aralık tarihlerinde sanatseverleri ağırlayacak.

Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi, Yeşilyurt Spor Kulübü tesislerinde sanatseverlerle buluşacak.

Spor dünyamızın köklü kulüplerinden Yeşilyurt Spor Kulübü, sosyal faaliyetleriyle de dikkat çekiyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de engelli bireylerin sorunlarına yönelik dikkat çekmek ve farkındalıklar oluşturmak için etkinlikler düzenleniyor. 

Yeşilyurt Spor Kulübü ise Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile farklı bir projeye ev sahipliği yapıyor. Sanat üzerinden engelli bireylerin kabiliyetlerine dikkat çekecek olan sergi ile sanatseverler buluşturuluyor. 

“Sanatta Engel Yok Resim ve Heykel Sergisi” Yeşilyurt Spor Kulübü ve Sanatta Engel Yok Vakfı işbirliği ile düzenleniyor. 18-19 Aralık tarihlerinde Yeşilyurt Spor Kulübü tesislerinde açık kalacak olan sergi saat 16.00-19.00 saatleri arasında sanatseverleri ağırlayacak.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya