SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Zlatan Ibrahimovic, eşini Diletta Leotta ile aldattı

TÜMÜ | 24.07.2020 15:00

Zlatan Ibrahimovic'in ünlü sunucu Diletta Leotta yaptığı aşk kaçamağı Çizme'yi salladı. Zlatan, 20 yıllık eşi Helena Sager'i Diletta ile aldattı.

Zlatan Ibrahimovic, eşini Diletta Leotta ile aldattı

Ünlü spor spikeri Diletta Leotta, Milan'ın süper starı Zlatan Ibrahimovic reklam filmi için bir araya geldiler. Bir vücut geliştirme uygulaması için kamera karşısına geçen ikilinin reklam filmi tüm dünyada oldukça ses getirdi.

Leotta ve Ibrahimovic hayranlarını heyecanlandıran proje, ikili arasında yeni bir aşkın filizlenmesine neden oldu. İkili arasındaki aşk iddiaları Çizme'de bomba etkisi yarattı. İtalyan boksör Daniele Scardina ile bir yıllık birlikteliğine nokta koyan ünlü spiker, kafasını dağıtmak için Ibiza'da arkadaşlarıyla vakit geçiriyordu.

Çarşamba akşamı paparazilerin radarına takılan Diletta Leotta, Milano'da görüntülendi. Magazincilerin takibini atlatamayan güzel suncucu, Zlatan Ibrahimovic ile akşam yemeği yerken objektiflere yakalandı. Chi dergisi, ikilinin aşk kaçamağını ölümsüzleştirirken Diletta Leotta ve Zlatan Ibarahimovic'ten konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

İtalyan güzel, Scardina ile ayrılsa da Zlatan; Helena Sager ile evliliği devam ediyor. İsveçli süper starın 20 yıldır süren birlikteliğinden iki çocuğu bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya