SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Voleybol maçlarına tam kapasite ile seyirci alınacak!

Voleybol | 11.11.2021 20:06

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), voleybol karşılaşmasında tribünlere tam kapasiteli seyirci alınacağını duyurdu.

Voleybol maçlarına tam kapasite ile seyirci alınacak!

Türkiye Voleybol Federasyonu, maçların "yüzde yüz seyirci" kapasitesiyle oynanacağını duyurdu. Federasyondan yapılan açıklamada, iligili kararın12 Kasım'dan itibaren uygulanacağı belirtildi.

Salgında yaşanan gelişmelere bağlı olarak resmi makamların alacağı kararlar doğrultusunda kapasite kullanımının değişebileceği de vurgulanan açıklamada, müsabakalara misafir takım seyircisi alınması konusunda İl Spor Güvenlik Kurulu direktiflerinin uygulanacağı kaydedildi.

Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Protokol tribününde her takımın en fazla 20 kişiden oluşan yönetici ve mensuplarının liste ile müsabakayı izlemesine müsaade edilecektir.

Müsabakaları izlemek üzere Sağlık Bakanlığınca belirlenen aşı takvimini tamamlamış ya da en fazla 48 saat öncesine kadar PCR sonucu negatif olan kişiler seyirci olarak salona alınacaktır. Protokol listelerinde kayıtlı olan kişiler de bu kurallara tabidir. Müsabakalara biletsiz seyirci alınmaması için ev sahibi kulüpler gerekli tedbirleri alacaktır."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya