SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ın 4x4'lük golcü adayları

Foto-Roman - MÜDAVİMLER | 15.08.2020 14:15

Yeni sezon hazırlıkları son sürat devam eden siyah beyazlılarda hedef golcü. Dört önemli golcüyle görüşen Beşiktaş'ta forma kimin olacak?

1 Devler Ligi’nde 2. ön eleme turuna 25 Ağustos günü Yunan ekip PAOK ile çıkacak olan siyah-beyazlılar UEFA’ya 20 Ağustos’a kadar kadrosunu vermek zorunda. Bu doğrultuda hücum hattı için transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş yönetiminin listesinde dört isim bulunuyor.

Devler Ligi’nde 2. ön eleme turuna 25 Ağustos günü Yunan ekip PAOK ile çıkacak olan siyah-beyazlılar UEFA’ya 20 Ağustos’a kadar kadrosunu vermek zorunda. Bu doğrultuda hücum hattı için transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş yönetiminin listesinde dört isim bulunuyor.

2 Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Sergen Yalçın yönetime, ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olabilmek için kesinlikle tecrübeli bir forvet transferinin gerçekleştirilmesi yönünde rapor verdiği öğrenildi.

Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Sergen Yalçın yönetime, ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olabilmek için kesinlikle tecrübeli bir forvet transferinin gerçekleştirilmesi yönünde rapor verdiği öğrenildi.

3 Bu doğrultuda transferi bitirmek için önünde sadece 5 günü kalan Beşiktaş cephesi harekete geçti. 20 Ağustos’a kadar kadrosunu UEFA’ya sunmak zorunda olan yönetimde Erdal Torunoğullar, Emre Kocadağ ve Ali Naibi bu doğrultuda listedeki isimlerle görüşmelerini hızlandırdı.

Bu doğrultuda transferi bitirmek için önünde sadece 5 günü kalan Beşiktaş cephesi harekete geçti. 20 Ağustos’a kadar kadrosunu UEFA’ya sunmak zorunda olan yönetimde Erdal Torunoğullar, Emre Kocadağ ve Ali Naibi bu doğrultuda listedeki isimlerle görüşmelerini hızlandırdı.

4 Geçtiğimiz günlerde Mario Balotelli için mesai harcayan siyah-beyazlılar, 30 yaşındaki golcü ile yapılan görüşmenin ardından imza aşamasına çok yaklaşsa da deneyimli forvetin menajeri Mino Raiola’nın bonus ve temsilci ücreti istemesinin ardından bu transfer askıya alınmıştı. Sergen Yalçın’ın da takımda düşünmediği futbolcu için yönetimin sunduğu şartların kabul edilmesi halinde tekrar gündeme geleceği bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde Mario Balotelli için mesai harcayan siyah-beyazlılar, 30 yaşındaki golcü ile yapılan görüşmenin ardından imza aşamasına çok yaklaşsa da deneyimli forvetin menajeri Mino Raiola’nın bonus ve temsilci ücreti istemesinin ardından bu transfer askıya alınmıştı. Sergen Yalçın’ın da takımda düşünmediği futbolcu için yönetimin sunduğu şartların kabul edilmesi halinde tekrar gündeme geleceği bildirildi.

5 Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Papiss Cisse için transfer görüşmeleri yapan siyah-beyazlılar, 35 yaşındaki golcü topçu ile her konuda anlaştığı öğrenildi.  Senegalli santrafor Akdeniz ekibi ile çıktığı 65 karşılaşmada 42 kez fileleri havalandırarak sergilediği başarılı performans ile büyük kulüplerin transfer listesine girmeyi başardı. Beşiktaş cephesinin, yıldız kategorisinde bir transfer yapamaması halinde, PAOK maçına yetiştirilmesi için Cisse ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Papiss Cisse için transfer görüşmeleri yapan siyah-beyazlılar, 35 yaşındaki golcü topçu ile her konuda anlaştığı öğrenildi. Senegalli santrafor Akdeniz ekibi ile çıktığı 65 karşılaşmada 42 kez fileleri havalandırarak sergilediği başarılı performans ile büyük kulüplerin transfer listesine girmeyi başardı. Beşiktaş cephesinin, yıldız kategorisinde bir transfer yapamaması halinde, PAOK maçına yetiştirilmesi için Cisse ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

6 Geçtiğimiz sezonlarda da Beşiktaş’ın gündemine giren Hırvat santrfor, bu sezonda menajerler aracılığı ile siyah-beyazlıların listesine girmeyi başardı. Katar ekibi Al Duhail ile sözleşmesi sona eren 34 yaşındaki deneyimli futbolcunun menajeri ile görüşen Beşiktaş yönetimi, 7 milyon Euro’luk talep karşılığında olumsuz yanıt verdi. Yıllık 2.5 milyon Euro ödeyebileceğini ileten Beşiktaş kurmayları Mandzukic’in kararını bekleyecek.

Geçtiğimiz sezonlarda da Beşiktaş’ın gündemine giren Hırvat santrfor, bu sezonda menajerler aracılığı ile siyah-beyazlıların listesine girmeyi başardı. Katar ekibi Al Duhail ile sözleşmesi sona eren 34 yaşındaki deneyimli futbolcunun menajeri ile görüşen Beşiktaş yönetimi, 7 milyon Euro’luk talep karşılığında olumsuz yanıt verdi. Yıllık 2.5 milyon Euro ödeyebileceğini ileten Beşiktaş kurmayları Mandzukic’in kararını bekleyecek.

7 Beşiktaş’ın listesinde son olarak Sergen Yalçın’ında ısrarla istediği futbolcu Ze Luis bulunuyor. Porto formasıyla 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki futbolcu için Portekiz ekibi ile görüşmelere başlayan siyah-beyazlılar, tecrübeli futbolcuyu satın alma opsiyonu ile kiralama formülüne başvurdu. Ancak bu teklife yanaşmayan Porto’nun, satın alınması halinde transfere onay vereceği öğrenildi. Ayrıca mavi-beyazlılar 1.84’lük santrfor için 7 milyon Euro talep ettiği belirtildi.

Beşiktaş’ın listesinde son olarak Sergen Yalçın’ında ısrarla istediği futbolcu Ze Luis bulunuyor. Porto formasıyla 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki futbolcu için Portekiz ekibi ile görüşmelere başlayan siyah-beyazlılar, tecrübeli futbolcuyu satın alma opsiyonu ile kiralama formülüne başvurdu. Ancak bu teklife yanaşmayan Porto’nun, satın alınması halinde transfere onay vereceği öğrenildi. Ayrıca mavi-beyazlılar 1.84’lük santrfor için 7 milyon Euro talep ettiği belirtildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya